Preloader image
Title Image

BAY.t NonStopShop ve KolayShop

Perakende Özel Çözümlerimiz

Perakende sektöründe yoğunlaşan müşteri kitlemizin istekleri doğrultusunda, deneyimimizi ve elimizin altındaki son teknolojiyi bu alandaki geniş çözüm yelpazemizde hayata geçirdik. En büyükten, en küçük işletmeye, en özel ihtiyaçlardan en karmaşık ve dolaylı olanına, kullanıcılarımıza piyasadaki her türlü perakende işletmesinin ihtiyaçlarına ve cebine uygun seçenekler sunuyoruz.

Yetenekli, hızlı ve kullanımı kolay

Küçük çözüm paketimiz KolayShop bile dokunmatik veya normal ekranda kullanılabilir, istenirse yeni nesil yazarkasa (ÖKC) bağlanabilir. Terazi barkodu okuyabildiği gibi direk teraziden gelen bilgiyi ekranda gösterebilir; peşin yada vadeli ürün fiyatları belirlenebilir. Nakit, kredi kartı, veresiye, çoklu tahsilat özellikleri ile müşterilerinizi bekletmeden işinizi tek ekranda yapabilmenizi sağlar. Çalışma sürecinizi hızlandırır ve hatayı minimuma indirir.

Geniş kapsamlı çözümler

Geliştirilmiş çözüm paketimiz NonStopShop’la temel ihtiyaçlara ek olarak Dövizli çalışmadan, e-devlet çözümlerine, kullanıcı yetkilendirme imkanlarından renk-beden kombinasyon ve Seri-garanti takibine kadar çok geniş kapsamlı yetenekleri işletmenizin hareket kabiliyetlerine katın; işletmeniz üzerindeki kontrolünüzü ve karlılığınızı arttırın. Gerçek hayattaki pratikleri mükemmel bir şekilde dijitalleştiren çözümlerimizle işletmenizin gerçek durumunu bir bakışta görüp bir tıkla kararlarınızı uygulayabilir bir esneklikte çalışın.

İşletmenizi güvenle emanet edin

Bay.t Kolayshop, işletmenizin başında siz olmasanız da işleriniz aksamadan yürümesini sağlar. Yetki tanımlamaları ile görüntülenebilecek ekranlar ve indirim yapma gibi işlemler kısıtlandırılabildiğinden gözünüz arkada kalmaz.

Hem Online Hem Offline Çalışma

İster merkeze bağlı, ister bağımsız halde çalışabilen kapsamlı çözümümüz NonStopShop, ana makine ile bağlantısının kopması halinde bile çalışmaya devam edebilişi açısından emsallerinin önüne geçer; satışlarınız hiç durmaz.

Yeni Nesil Yazarkasaposlar ile Tam Entegrasyon

En yaygın kullanılan Yazarkasaposlarla entegrasyonumuz sayesinde, marketinizin maliyetini en düşük tutarak en etkin çalışma şeklini işletmenizde kurun.

Şubeler Arası İletişim

Birden fazla şubeli yada depolarla çalışıyorsanız, NonStopShop’la plasiyerlerinizin ekranları üzerinden diğer şube ve depolardaki stok durumlarını sorgulayabilmesi, transfer talep edebilmesini mümkün kılın. Cari bakiyelerini ve risk limitlerini dahi sorgulayabilmeleri sayesinde hatadan uzak ve pratik bir çalışma şeklini işletmenizde oluşturarak süreçleri hızlandırın; işletmenizi daha dinamik ve karlı bir hale getirin.