Preloader image

BAY.t Capital!

Büyük ve Orta Boy, Hedefleri Yükseklerdeki İşletmeler İçin

Vizyonunuzu, hedeflerinizi büyük tutun.Capital işletmenize uyum sağlar.
BAY.t Capital, hızla büyüyen işletmelerin artan ve karmaşıklaşan ihtiyaçlarına çözümler üretmek için, son teknolojinin sunduğu tüm imkanları altyapısında barındırır halde tasarlanmıştır. Tarafımızdan sürekli geliştirilip zenginleştirilişiyle, her yeni gelişmeye ve ihtiyacınıza ayak uydurmaya hazır, kendiniz ve işletmeniz için arzuladığınız yüksek hedeflere ulaşmanız için zaruri bir araçtır.
Devamı

BAY.t BOSS

Orta ve Küçük Boy İşletmeler İçin

BAY.t BOSS, orta ve küçük işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.
İhtiyaçlarınızı tam belirlemek için uzman analizleriyle şekillendirilecek yazılımımız, esnek yapısı ile işinizi hızlandırır, firmanızı kurumsallaştırır ve sizi ve verilerinizi güvende tutar. BAY.t BOSS işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamayı sürdürmek üzere bu formunda korunmakta, yeni piyasa ihtiyaçlarının getirdiği geliştirmeler BAY.t Capital üzerinden hayat bulmaktadır.
Devamı

BAY.t BOSS e-Esnaf

Küçük Ölçekli İşletmeler İçin

BAY.t BOSS ile Kiralanabilen Modüler Yapı
BOSS e-Esnaf farkı kiralanabilir modüler yapıyı getirmesidir. Tek kullanıcılı çalışan firmalar program satın almak ve yüklü paralar ödemek yerine BAY.t kalitesini kiralama yoluyla kullanabilecektir. Özellikle e-Devlet taraflarında GİB’in 509 sıra Nolu tebliği gereğince geçiş yapmak zorunda olan küçük ölçekli firmalar için e-Esnaf bir çözüm niteliğindedir.
Devamı

BAY.t NonStopShop ve KolayShop

Perakende Özel Çözümlerimiz

Perakende sektöründe yoğunlaşan müşteri kitlemizin istekleri doğrultusunda, deneyimimizi ve elimizin altındaki son teknolojiyi bu alandaki geniş çözüm yelpazemizde hayata geçirdik. En büyükten, en küçük işletmeye, en özel ihtiyaçlardan en karmaşık ve dolaylı olanına, kullanıcılarımıza piyasadaki her türlü perakende işletmesinin ihtiyaçlarına ve cebine uygun seçenekler sunuyoruz.
Devamı

Mobil Çözümler

E-Çözümler

  • E-Arşiv
  • E-Fatura
  • E-İhracat
  • E-Defter