Preloader image
Title Image

BİGES ALARM SİSTEMİ

Solution Ultima ICP-CC488 Güvenebileceğiniz ev güvenliği

Evinizi ve ailenizi korumak artık çok kolay. Kullanıcı dostu Ultima güvenlik sistemi ile herşeyi tek bir dokunuşla halledebilirsiniz.
Rahatlayabilirsiniz.
Evinizin güvenliğini güvence altına alıyoruz.

Sahip olduğunuz şeyler için çok çalıştınız. Eviniz sizin sığınağınız. Bu yüzden Solution Ultima güvenlik sistemi, eviniz ve işyeriniz için size eşsiz bir elektronik gözetim çözümü sunuyor. En yeni mikro işlemci teknolojisinin yanı sıra Solution Ultima, üstün güvenilirliğini ve performansını eşsiz özelliklerle birleştiriyor. Kendine özgü bir stili olan Solution Ultima, tamamen esneklik göz önünde bulundurularak tasarlandı. Size güvenebileceğiniz bir güvenlik sistemi vaat eden Bosch Güvenlik Sistemleri, eviniz ve işyerinize uygun eksiksiz bir ürün portföyü sunuyor.

Gönül rahatlığınız için…

İster evde ister dışarıda olun, Solution Ultima can ve mal güvenliğinizi sağlamak için size ekstra koruma sunar. Bosch güvenlik panelinizi alarm izleme hizmeti ile birlikte kullandığınızda, aileniz ya da sahip olmak için çok çalıştığınız varlıklarınız için ihtiyaç duyduğunuz hızlı desteği anında alabilirsiniz.

Kullanım kolaylığı

Sistemi yönetebilmek için tek bir dokunuş yeterli.Harici kurma tuşuna basarak, sistemi harici kurulum moduna geçirebilir, 4 haneli kodunuzu girerek sistemi devre dışı bırakabilirsiniz. Güvenlik sistemleri, sevdiklerinizin ve evinizin geleceğe dönük olarak korunması için bir yatırımdır. Sisteminizin tek bir tuşla sürekli olarak test edilebilme kabiliyeti sayesinde, en iyi şekilde çalışacağından emin olabilirsiniz. 1 tuşuna basılı tutarak sireninizi, 2 tuşuna basılı tutarak dahili sireni ya da 3 tuşuna basılı tutara basarak flaşörlerinizin beklenildiği gibi çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.

Kablolu ya da Kablosuz Seçeneğiz

Bazen, sensörlerinizin monte edilmesi gereken yerlere kablo çekilmesi zor olabilir. İleri kablosuz teknolojisini kullanarak, Bosch’un kablosuz sensörleri kablolama ihtiyacı olmaksızın, istenilen her yere monte edilebilir. Sisteminizi giriş noktalarına takılabilecek tuş takımları ya da anahtarlığınıza takabileceğiniz kablosuz uzaktan kumanda cihazını kullanarak kontrol edebilirsiniz.

Modern ve Şık Tuş Takımı

Solution Ultima sistemi dahilinde kullanabileceğiniz LED ya da LCD ICON tuş takımları evinizin dekorasyonuna tamamen uyar.

Kolay Kurulum Seçeneği

Solution Ultima,anahtarlığınıza takılabilecek kablosuz uzaktan bir kumanda kullanılarak programlanabilir. Bu küçük kumandalar, sadece küçük bir tuşa basarak evinizdeki sistemi kurmaya veya açmaya olanak verir. Kablosuz kumanda, sistemi STAY modunda çalışması için de ayarlayabilir. Kumanda, bir panik butonu gibi çalabilir, ve ışıkları yakabilir ya da garaj kapısını açabilir. Otomatik kurulum özelliği, sistemi kurmayıunuttuğunuzda devreye girerek sürekli korumayı garanti eder.