Preloader image
Title Image

YAZICI SERVİS

 

Tüm renkli ve siyah beyaz laser yazıcıların belli aralıklarla periyodik bakım hizmetine ihtiyacı vardır. Özellikle dolum toner kullanıyorsanız, çalışma ortamınız tozlu ise, bulunduğunuz ortamda sigara içiliyorsa, yağ,toz vb. dış etmenlere maruz kalıyorsa yazıcınızda problemler ortaya çıkabilir. Yazıcınızda silik basma, çıkışlarınızda lekeler oluşuyorsa, yazıcınızdan normal olmayan sesler geliyorsa vakit geçirmeden bakım yaptırınız. Bakım yaptırarak yazıcılarınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Özellikle multifunction (çok fonksiyonlu) yazıcılar dış etmenlerden daha çok etkilenir. fotokopi çekerken silik baskı, gönderdiğiniz fakslarda silik baskı ve okunabilirliğin düşüklüğü gibi sonuçlar bakım yapılmayan yazıcılarda en çok görülen problemlerdir.

 

Renkli yazılarda ise belli aralıklarla bakımla birlikte renk kalibrasyonu yapılması gerekmektedir.

 

Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz en öncelikli müşterilerimizdir. Telefon, Uzak Masaüstü Bağlantısı ve Yerinde Servis hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilir ve müşteri sorunları giderilir. Müşterilerimiz, donanımları bozulduğu için, iş kaybına uğramazlar, Verilerinin yedekleri her zaman alınır, Teknolojik gelişmelerden anında haberdar olurlar, ek hiçbir ücret ödemezler, diğer donanım ürünlerini aldıklarında çok özel ödeme koşulları ve iskontolar sağlanır.

 

Xerox, HP,Lexmark,IBM,Samsung laser yazıcı modellerine yerinde bakım, teknik servisimizde bakım ve telefon desteği hizmeti vermekte olan firmamızla tanışmak için aramaktan çekinmeyin, konusunda uzman arkadaşlarımız sizlere her zaman destek vermeye hazırdır.

 

Bakıma x lira vereceğime xxx lira verip yenisini alıyorum?

 

Bakım yaptırmak yerine yazıcı fiyatlarının düşük olması günümüzde yenisini almayı tercih edebilir, ancak unutmayınız ki eskisini yenisini al düşüncesiyle birlikte hem doğada kaybolması zor olan plastik malzeme, toner vb. 10 yıl kullanmak yerine 3 yıl kullanmak fayda maliyet oranını aşırı düşürmekteyiz. Elektronik malzemelerin ekonomik kullanımı, ortalama 10 yıldır, ancak tüketimde toplumu muhtemel alıştırmış toplumumuzun yaptırılması yerine yenisini vereceği daha fazla parayı göz ardırarak tercihini yenini yana tercih etmeyi ekleyebiliyor. etmenleri düşünmeyin.