Preloader image
Title Image

YÜZ TANIMA SİSTEMİ

Yüz tanıma sistemleri günümüzde personel takip sistemi ve kapı geçiş kontrol sistemleri kullanımının artmasıyla daha da talep görmeye başlamıştır. Yüz tanıma sistemini cazip hale getiren hızlı yüz tanıma, üst düzey güvenlik ve temas olmadığı için yüz tanıma cihazının uzun ömürlü olmasıdır.

Hepsi Birarada…

Yüz Tanıma + Kartlı Geçiş + Röle Çıkış (Kapı Açma)

Yeni işlemci teknolojisi ve algoritmasıyla benzersiz bir geçiş kontrol performansı sunan OPAX-FACE2 yüz tanıma terminali, kartlı geçiş ve yüz tanımayı bir arada sunuyor.

OPAX-FACE2 üzerinde barındırdığı yüksek hassasiyetli optik sensörü ve kameraları sayesinde hızlı ve güvenli geçişe olanak tanıyor. Manyetik kilit, kapı sensörü ve çıkış butonlarına bağlantı yapabilen cihaz; aynı zamanda ethernet ve USB portlarından bağlantı kurabiliyor.

Dokunmatik Renkli Ekran 105x160x36 mm
200 Kişi Yüz Tanıma Kapasitesi ZEM 800 platformu
10 Bin Kart Kapasitesi RS232/485 bağlantı
100 Bin Log Kapasitesi <1 sn tanılama hızı
İş Kodu Fonksiyonu <%0.01 hatalı reddetme
Zil Çaldırma Özelliği <%0.0001 hatalı kabul etme
USB ile Veri Çekme 1.5A / 12V DC çalışma voltajı
Türkçe Menü ve Sesli Uyarı 0?C – 45? çalışma sıcaklığı
Linux İşletim Sistemi %20 – %80 çalışma nemi

YÜZ TANIMA SİSTEMLERİ

Yüz tanıma okuyucularını personel takip sistemi, turnike geçiş kontrol sistemi, kapı açma, yemekhane takip ve fitness spor salonu üye takip amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Face2 yüz tanıma cihazları yüz okuma ile birlikte aynı zamanda proximity kart, parmak izi ve şifre ile geçiş imkanı sağlayan modellerede sahiptir. Yüz tanıma sistemi fiyatları konusunda firmanız kullanımı için en uygun yüz tanıma sistemini için bilgi isteyebilirsiniz.